Информации за претпријатието

1

Judin Индустриски копродукции, Ltd, со инвестирање во Хонг Конг и технологија позадина, биле специјализирани за производство на високо квалитетни монофиламенти за градината, градежништвото, земјоделството, одгледувањето и други области за различни земји од 2000 година станавме пионер во областа на монофиламент истиснување индустрија.
Во ова време, видовме стапки на рециклирање за различни производи се зголеми и со прилично последните доаѓањето на RDF (Одбиваат Добиени гориво) и SRF (Назначена Обнови гориво) на пазарот, тоа предизвика нас да се погледне понатаму во алтернативни врзување медиуми и поодржливи производи .

2 3

Во текот на нашето истражување, ние откривме дека казните се сега се платени во ЕУ за "жица врзани" и завиткани бали кои се претставени, што е една несакана трошоците за изведувачи.
По две години на студии, ние започна понудата на пластична жица на пазарот за балирање жица. Ние сега се произведуваат и дистрибуираат во повеќе од 90 тони (околу 400 X 235 кг Макари / 40'feet сад) месечно за струја clients.Our Judin пластични балирање жица се извезуваат во повеќе земји, како Велика Британија, Ирска, Норвешка, Австралија, Италија, Јапонија , Korea.Poland.Thailand итн

Ние сме во потрага очекуваме уште поголема соработка со прекуокеанските потрошувачи врз основа на взаемна корист. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за повеќе информации.
Да разговараат за вашите посебни барања ве молиме јавете се 0.086-13586680186 или ако сакате мејл info@judin-line.com
Исто така добредојдени да ја посетите мојата фабрика.


WhatsApp Online Chat !