kompania e Informacionit

1

Judin Industrial Co, Ltd me Hong Kong investime dhe sfond të teknologjisë, kanë qenë të specializuar në prodhimin e monofilamentësh cilësi të lartë për kopsht, ndërtim, bujqësi, edukate dhe fusha të tjera për vende të ndryshme që nga viti 2000. Ne kemi bërë një pionier në fushën e monofilament industria nxjerrje.
Në këtë kohë, ne kemi parë normat e riciklimit për të ndryshëm rritjen e produkteve dhe me ardhjen në mënyrë të drejtë të fundit të RDF (Refuzoj Karburanti rrjedh) dhe SRF (të specifikuara Karburanti nxirren) të tregut, ajo na bëri të shikojmë më tej në media alternative e barazimit dhe produktet më të qëndrueshme .

2 3

Gjatë hulumtimit tonë, ne kemi gjetur se dënimet tani janë duke u paguar në BE për "tela lidhur" dhe bales që janë paraqitur, e cila është një kosto të padëshirueshme për kontraktorët përfundoi.
Pas dy vjet e gjyqeve, ne kemi nisur furnizimin e plastike Wire në tregun teli Baling. Ne tani prodhimin dhe shpërndarjen më të madhe se 90 ton (rreth 400 X 235 lëkundet kg / enë 40'feet) në muaj për të tanishme clients.Our Judin tel plastike baling eksportuar më shumë vende, si Britania e Madhe, Irlanda, Norvegjia, Australia, Italia, Japonia , Korea.Poland.Thailand etj

Ne po shohim përpara për bashkëpunim edhe më të madh me klientët jashtë bazuar në përfitime reciproke. Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni për më shumë informacion.
Për të diskutuar kërkesat tuaja të veçanta ju lutem telefononi 0086-13586680186 ose nëse preferoni email info@judin-line.com
gjithashtu të mirëpritur për të vizituar fabrikën e mia.


WhatsApp Online Chat !